Ah, co to był za dzień! W jeden z lipcowych weekendów spotkałyśmy się z naszymi cudownymi liderkami na spływie kajakowym i ognisku w podwarszawskim Emowie.

To był bez wątpienia dzień pełen wrażeń! Jak tylko zwodowałyśmy kajaki, zerwała się burza i przez ponad godzinę spływałyśmy (dosłownie!) w wielkiej ulewie. Jedno jest pewne: takiej przygody już dawno nie było nam dane przeżyć.

Przemoczone do suchej nitki, ale szczęśliwe i ubawione po pachy, dotarłyśmy do brzegu i ruszyłyśmy do wspólnego biesiadowania. Mimo niesprzyjającej pogody, bawiłyśmy się świetnie i z pewnością będziemy wspominać ten dzień z szerokim uśmiechem.

Fot. Po nitce do zdjęcia

Drogie Liderki, dziękujemy Wam za Waszą obecność! Ogromnie cieszymy się, że mogłyśmy w końcu spędzić wspólnie trochę czasu. TĘSKNIŁYŚMY! Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania.

Dziękujemy także partnerom i przyjaciołom ENK, którzy wsparli nasze spotkanie i dzięki którym nasze liderki otrzymały piękne giftbagi z wyjątkowymi prezentami: kosmetykami od Yonelle, BANDI Cosmetics i Ecocera, najnowszym wydaniem VOGUE, przepyszną wodą od Cisowianki Perlage oraz bransoletką szczęścia od Be Happy by Lenovvvo. RIVERSQUAD, dziękujemy Wam za fachową opiekę i trzymanie ręki na pulsie, przy tak niesprzyjających warunkach pogodowych! To była OGROMNA PRZYJEMNOŚĆ.

Do zobaczenia niebawem!

Fot. Po nitce do zdjęcia
Back to list

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *