Era Nowych Kobiet zorganizowała akcję w całej Polsce Nowa Era wspiera domy samotnych matek. Do ośrodków dotarły już dary zebrane przez nasze liderki regionalne. Czas na podsumowanie akcji!

4 grudnia wystartowała akcja „NOWA ERA WSPIERA DOMY SAMOTNYCH MATEK”. Przez ten czas w 9 regionach w całej Polsce Liderki Ery Nowych Kobiet zgłosiły do akcji 15 Domów Samotnych Matek, dla których zbierały ubrania, artykuły higieniczne, kosmetyki, środki czystości, urządzenia AGD (zmywarki, pralki, tostery, gofrownice, roboty kuchenne, mikrofalówki, czajniki), garnki, sztućce, pościel i wiele innych. Dzieci z tych placówek również otrzymały prezenty – zabawki, gry, książeczki, rowerki,
słodycze, kosmetyki, artykuły do pielęgnacji, a także komputery do nauki zdalnej.

W pomoc włączyły się także Liderki Ery Nowych Kobiet z Niemiec, które wysyłały do Polski zebrane dary kilkoma ciężarówkami. W Polsce liderki również organizowały busy dostawcze, aby przewieźć wszystkie prezenty do wybranych placówek.

W ramach akcji powstały mini sztaby organizacyjne, w których kobiety angażowały się w zbieranie darów i pakowanie ich.

Pomocą zostały objęte domy w Warszawie, Łodzi, Policach, na Śląsku, Zielonej Górze, Olsztynie, Poznaniu, Koszalinie, Wrocławiu, Wałbrzychu, na Podlasiu, a w akcję zaangażowały się kobiety ze społeczności Ery Nowych Kobiet, lokalne firmy, ludzie dobrego serca.

Liderki wciąż rozwożą dary, spotykają się z kobietami z Domów Samotnych Matek, zachowując środki ostrożności w związku z pandemią.

Zespół Ery Nowych Kobiet z Joanną Przetakiewicz odwiedził 21 grudnia dwa Domy Samotnych Matek i przekazał zebrane prezenty.

Back to list

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *